×

REFERENCJE

Opinie naszych Klientów

Moja firma bardzo dynamicznie się rozwija w związku z tym wymaga oprogramowania, które będzie bezproblemowo wspierało jej rozwój. enova365 okazała się produktem na miarę potrzeb dynamicznej firmy.

Paweł Wujcikowsk

Założyciel SpyShop

Wdrożenie systemu oraz szkolenie naszych pracowników przebiegało sprawnie i zgodnie z założonym przez Strony harmonogramem. Z przyjemnością i pełną odpowiedzialnością polecamy współpracę z Comp-Tech.

Andrzej Górecki

Castelior Sp. j.

Dzięki wdrożonemu rozwiązaniu w zasadniczy sposób odciążony został dział księgowości.

Kompleksowość rozwiązania przekłada się bezpośrednio na jakość raportów kosztowych które otrzymuje Dyrekcja Pogotowia Moja fi

Aneta Wiercińska-Ziobrowska

Główny Księgowy

Dzięki nietuzinkowemu spojrzeniu na system enova365 przez naszego partnera enova365 firmę Comp-Tech sp. z o.o. przemodelowaliśmy proces obsługi dokumentów związanych z obsługą apartamentów. Wykorzystując Microsoft Azure oraz enova365 Księgowość, enova365 Projekty, enova365 Faktury udało się w szybki sposób zrealizować założone cele a więc uproszczenie, automatyzacja liczenia rentowności firmy, poszczególnych obiektów czy apartamentów.

Jakub Korus

Właściciel

Wdrożenie BI wspomogło proces automatyzacji sporządzania sprawozdań, zmniejszając ryzyko popełnienia błędu, skrócenie czasu analizy oraz podejmowania istotnych decyzji strategicznych. Pozwoliło również na analizę bieżących trendów.

Zobacz całość


Aktiw Sp. z o.o.


Przede wszystkim chcielibyśmy zwrócić uwagę wszystkich zainteresowanych na prostotę obsługi i czytelność systemu oraz stabilność bez względu na to czy program pracuję w sieci lokalnej czy zdalnie przez Internet. Program posiada wiele pozytywnych cech, które nie sposób wymienić w tych kilku zdaniach. Spośród przeanalizowanych propozycji enova365 najpełniej spełnia nasze wymagania. 

Adam Pokrzywa

Dyrektor