×

Rozwijaj swój biznes

z enova365!

enova365 to oprogramowanie ERP tworzone

i rozwijane przez polskich ekspertów:

ERP zgodny z aktualnymi przepisami kadrowymi, księgowymi oraz gospodarczymi

system zaprojektowany w oparciu o nowości technologiczne

i sprawdzone trendy

stały dostęp do nowych funkcji. Dbamy o aktualizacje systemu, które wprowadzają najnowsze rozwiązania oraz usprawnienia

enova365 wzmacnia firmę i rośnie razem z nią

Oprogramowanie enova365 dostępne jest w trzech wariantach funkcjonalnych:

wersja srebrna dla mikro i małych firm

wersja złota dla małych i średnich firm

wersja platynowa dla średnich i dużych firm oraz korporacji

Takie rozwiązanie pomaga odwzorować zapotrzebowanie Twojego przedsiębiorstwa. Wraz z rozwojem firmy, z łatwością możesz rozwijać system oraz rozszerzać jego funkcjonalność, przechodząc na wyższą wersję.

enova365

DOPASUJE SIĘ DO STYLU PRACY W TWOJEJ FIRMIE!

Na enova365 można pracować stacjonarnie na zasadzie licencji oraz w chmurze – logując się do systemu poprzez przeglądarkę internetową. To jedyny zintegrowany system ERP w Polsce, który można obsługiwać z urządzeń mobilnych za pomocą gestów. Niezależnie od sposobu dostępu, na poziomie bazy danych, funkcjonalności i logiki biznesowej system pozostaje taki sam.
System można nabyć jako licencje na własność lub wynająć na zasadzie abonamentu. Kupiona licencja staje się dożywotnią własnością, z możliwością aktualizacji. Opcja idealna, gdy na wdrożenie systemu dostajesz dotację lub leasing. Abonament sprawdzi się dla małych i średnich firm o dynamicznej strukturze zatrudnienia.

Wybierz sposób zakupu licencji

Zakup

Licencje na własność

To standardowa forma zakupu oprogramowania. Kupiona licencja staje się dożywotnią własnością, z możliwością aktualizacji. Opcja idealna, gdy na wdrożenie systemu dostajesz dotację lub leasing.

Wynajem

Licencje w abonamencie

To możliwość wynajęcia oprogramowania w formie opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych modułów systemu. Opcja idealna dla małych i średnich firm o dynamicznej strukturze zatrudnienia.

Standard

Stanowiska pracy

To podstawowa forma korzystania z oprogramowania w tradycyjnym środowisku Microsoft Windows (interfejs jest oparty o tradycyjne okienka -Windows Forms).

Multi

Praca zdalna

Daje możliwość korzystania z systemu z wielu urządzeń, poprzez przeglądarkę internetową (interfejs HTML), urządzenia z Windows 8 (interfejs mobilny) oraz telefony z systemem Android (aplikacja).

FILARY TECHNOLOGICZNE enova365

enova365 buduje w firmie spójne środowisko informatyczne w oparciu o biznesowe know-how. Realizacja codziennych obowiązków przedsiębiorstwa zostaje w procesie wdrożenia przeniesiona do otoczenia komputerowego. System ma trzywarstwową konstrukcję. Informacje są przechowywane w bazie danych, kontekst dla informacji zapisywanych w systemie zapewnia rozwijana logika biznesowa, a dostęp do nich umożliwia funkcjonalny interfejs.

Baza danych

enova365 posiada jedną wspólną bazę danych, nawet jeśli instalacja jest hybrydowa (okienkowa w połączeniu z przeglądarkową), to wyjątkowa cecha tego sytemu.

Logika

Logika biznesowa enova365 buduje w firmie spójne środowisko informatyczne w oparciu o know-how, dzięki któremu Twoja firma efektywniej funkcjonuje i może szybciej się rozwijać.

Interfejs

Funkcjonalny interfejs enova365 jest tworzony przy współpracy ze specjalistami. Posiada wersję okienkową, przeglądarkową oraz dotykową.