15 lat enova365 – słodkie upominki dla 150 klientów

W listopadzie 2002 roku na rynku pojawił się system enova – pierwsze rozwiązanie ERP produkowane przez krakowską firmę Soneta. Z okazji 15-lecia producent wystosował podziękowania i słodkie upominki dla 150 Klientów. Powstała również jubileuszowa animacja, prezentująca najważniejsze fakty o enova365.

Aktualnie z rozwiązań firmy Soneta, korzysta prawie 12 tysięcy przedsiębiorców w Polsce. W podziękowaniu za wieloletnią współpracę, firma rozesłała dziś 150 upominków do swoich pierwszych klientów w raz z podziękowaniami z owocną współprace i długoletnie zaufanie.

 

W celu lepszej realizacji oczekiwań swoich klientów, latem tego roku, Soneta zrealizowała badanie satysfakcji klientów enova365, przeprowadzone na grupie ponad 400 użytkowników systemu. Jak wynika z badania aż 88% klientów poleciłoby enova365 innym firmom, 84% klientów ceni system za jego intuicyjność a 87% klientów jest zadowolonych z funkcjonalności enova365.

 

Bardzo wysoki wskaźnik lojalności użytkowników enova365 jest ściśle związany ze stałym rozwojem oferty i oprogramowania. Aktualność technologiczna oraz zgodność ze stale zmieniającymi się przepisami prawa to wyróżnik i jednocześnie recepta na utrzymanie stałych klientów na dynamicznym rynku oprogramowania dla biznesu.

 

Dziękujemy za zaufanie i pracujemy dalej”  – to motto przyświeca zespołowi Soneta w jubileusz 15-lecia firmy.

 

Zapraszamy do obejrzenia animacji na enova.pl/15-lecie