enova365 już 15 lat na rynku

Dokładnie 2 II 2002 Robert Czuła, Marcin Spiechowicz oraz Marcin Wojas powołali do życia spółkę Soneta.  Celem jaki przed sobą postawili było stworzenie oprogramowania, które pomoże polskim firmom osiągnąć sukces biznesowy dzięki wykorzystaniu nowych technologii. Dziś z rozwiązań spółki korzysta ponad 9 tysięcy przedsiębiorców z całej Polski.

Początkowo system enova oferował funkcje związane głównie z obsługą kadrowo-płacową przedsiębiorstw. W ciągu kilku lat, system rozwinął się do kompletnego narzędzia ERP, które wspiera pracę firm w zakresie kadr, księgowości, magazynów, sprzedaży czy business intelligence. Dziś enova365 oferuje ponad 50 modułów, które pomagają usprawnić najważniejsze obszary pracy przedsiębiorstw, a firma współpracuje z siecią ponad 200 autoryzowanych partnerów z całej Polski.

Przez 15 lat pracy firma była również  innowatorem na polu technologiczny. W 2012 roku jako pierwsza na rynku rozszerzyła ofertę o dostęp do pełnego systemu ERP w chmurze. W tym roku, Soneta opracowała dedykowaną aplikację mobilną na urządzenia z systemem Android.

Więcej informacji o firmie tutaj>