Śniadania Biznes Trendy

Po przerwie wakacyjnej, wracamy do śniadań biznesowych, organizowanych w ramach projektu Akademia Biznes Trendy. We wrześniu z przedsiębiorcami z sektora MSP, spotkamy się we Wrocławiu i Katowicach, a w październiku zawitamy do Poznania. Każdemu śniadaniu przewodzi temat wiodący, prezentowany przez grono ekspertów.

We Wrocławiu (15.09) wystąpi Jacek Kotarbiński i opowie o skutecznych sposobach pozyskiwania klientów i współpracy z nimi. We Wrocławiu (29.09) Tomasz Kammel mówić będzie o kluczowej kompetencji liderów XXI wieku, jaką jest komunikacja. W Poznaniu (22.09) natomiast Grzegorz Świętek zwróci uwagę na istotę zarządzania cenami i opowie o efektywnych metodach wzrostu zysków.

Śniadania biznesowe to również miejsce do dyskusji o tym jak liderzy biznesu, stają się liderami cyfryzacji. Do udziału w rozmowie zaproszony zostanie przedstawiciel firmy wdrożeniowej oprogramowanie enova365 oraz przedstawiciel firmy, w której oprogramowanie zaimplementowano. Partnerzy opowiedzą o wzajemnej współpracy, korzyściach po wdrożeniu nowego system do zarządzania oraz zmianach jakie później nastąpiły.

Wydarzenie jest elementem programu Akademia Biznes Trendy, skierowanego do przedsiębiorców otwartych na nowoczesne rozwiązania technologiczne i nowe modele pracy. Projekt opiera się na spotkaniach służących wymianie doświadczeń oraz interaktywnym dostępie do wiedzy poprzez platformę internetową.

Organizatorem Akademii Biznes Trendy jest firma Soneta, producent enova365, a Partnerami strategicznymi Microsoft i Intel. Patronat honorowy nad projektem objęła Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Krajowa Izba Gospodarcza oraz Business Center Club. Partnerami merytoryczni zostali: Krakowska Szkoła Biznesu, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Innovatika, Finexa, Simon – Kucher and Partners. Patronat medialny objęli: Dziennik Gazeta Prawna, Nowoczesna Firma, Głos Biznesu oraz MT Biznes.